Bizi Arayın : +90 532 443 0 947

Ucuz Transfer

Ucuz Transfer

Her yıl tatil cenneti diye bilinen, cezbedici doğası ve denizi olan, antik tarihle süslenmiş Antalya ve çevresine yaz veya kış turizmi için gerek iş, gerekse tatil amaçlı binlerce turist
gelmektedir.Tatil organizasyonlarının en başında düşünülüp ayarlanması gereken en önemli birinci maddede havaalanında indikten sonra gidilecek yere ulaşmak, yani transfer.Tabi transfer de
ararken tatilciden tatilciye göre değişen bazı kriterler vardır.Ucuz transfer ( Cheap Transfer )bunların en başında gelen önemli bir kriterdir.Çünkü kaliteli,konforlu,güvenli ve huzurlu bir transfer yaparken bunu
tatil butçemize uygun olması için ucuz transfer herkesin hakkıdır.Antalya724transfer.com burda devreye girer.Yılların verdiği bilgi, birikim,deneyimli kadrosu ve güçlü altyapısıyla
kaliteyi,konforu ve güvenli seyehati sunarken bunu misafirlerine en uygun şekilde ayarlar, tatil başlangıçlarını tatil havasında keyifli hale getirirken bunu ucuz transfer olarak misafirlerine sunar.

Yayınlanan fiyatlar kişi başı değil araç ücretidir. Gideceğiniz mevkii listelerimizde bulunmuyorsa sitemizdeki iletişim formunu doldurup bize göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Rezervasyon için web sayfamızda bulunan rezervasyon formunu eksiksiz doldurarak bize ulaştırmanız yeterlidir. Size en kısa zamanda cevap verilecektir.

Transfer esnasında direk şoförümüze veya havalimanında görevli müşteri temsilcimize ödemenizi nakit olarak yapabilirsiniz.

Sizi havalimanı terminal çıkışında isminizin yazılı olduğu board ile karşılıyoruz. Eğer kalabalık esnasında boardu görememe durumu olursa telefonla bizi aradığınız taktirde sizi şoför arkadaşımızla buluşturabileceğimiz bir noktaya yönlendiriyoruz.

Rezervasyonlarınızı iptal etmek için en az 2 saat önce bize e mail atarak ya da telefonla arayarak bilgi vermeniz yeterlidir.

Tüm araçlarımızda talep edildiği taktirde çocuk koltuğu ücretsiz olarak bulundurulmaktadır.

İster otelde ister yazlıkta ister başka bir yerde konaklayın havalimanına ulaşımınız için bize vereceğiniz adresten havalimanına dönüş transferinizi de yapmaktayız.

Bizi arayarak veya e-mail atarak bildirmeniz durumunda, transferiniz yeni tarih ve saate göre güncellenecektir.

Bize telefonla ulaşarak transfer talebinizi anlık olarak bildirebilirsiniz.

Sistemimizde kayıtlı olan lokasyonlar çok kullanılan lokasyonlardır eğer transfer ihtiyacınız listemizde olmayan bir lokasyona gitmek veya listemizde olmayan bir lokasyondan alınmak ise bize telefon ederek veya e-mail atarak ulaşabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Hayır, sizi istediğiğiniz lokasyondan alıp istediğiniz yere transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Hayır,tüm transferlerimiz özel transfer olup kesinlikle shuttle transfer değildir.