Bizi Arayın : +90 532 443 0 947

ANTALYA TRANSFER

Antalya Transfer | Antalya Havalimanı Transfer

Antalya Ucuz Transfer | Antalya Havalimanı Transferleri


Hakkımızda

Hakkımızda

Siz değerli misafirlerimizin Antalya bölgesinde olan seyehat, tatil veya iş amaçlı ulaşmak istediğiniz bölgelere istediğiniz zaman da, güvenli,komforlu ve antalya transfer (cheap transfer) yapabilmeniz için tüm antalya transfer çalışanlarımız, transferinizi maximum kalitede geçirmeniz için, 7 gün 24 saat güler yüzlü ve özverili bir şekilde hizmet vermektedir.

Antalya transfer sadece bir yerden bir yere ulaşmak değildir.Seyehat veya tatilinize ilk başladığınız anlarda enerjinizin ve mutluluğunuzun gölgelenmemesi ulaşacağınız yere rahat, huzurlu, güvenli ulaşmanız için maximum gayret göstermektedir. Araç filomuzda ki araçların hepsi son model olup,çalışanlarımızın sizlere günün her saatinde kendi ailesine hizmet eder gibi samimi ve özverili bir şekilde hizmet vermektedir.

Alanya,Manavgat,Side,Kemer,Beldibi,Belek,Çamyuva,Göynük,Lara,Kundu,Okurcalar,Mahmutlar,Titreyengöl,Tekirova ve sitemizin içeriğinde veya Rezervasyon formunda da görebileceğiniz diğer tüm bölgelere ve bu bölgeler de bulunan otel ve benzeri konaklama yerlerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Beklentimiz ilk antalya transferinizden sonraki transferleriniz de yine bizi tercih ederek memnuniyetinizi göstermiş olmanızdır. Bu memnuniyet bizim çalışmalarımız da başarılı olduğumuzu göstererek sizlere daha fazla imkanlar sunmamız için daha çok çalışmamız da yol göstermektedir.

Antalya 724 Transfer ( www.antalya724transfer.com ) ister tatil için, ister iş seyahatleriniz için sizi Antalya Havalimanı’ndan istediğiniz otele veya adrese ,istediğiniz adresten veya otelden ise Antalya Havalimanı’na ulaşımınızı sağlamak için kurulmuştur. Tamamı ile size özel araçlar ile gerçekleştirilen antalya transfer ile hiç kimseye bağlı kalmadan, sizin isteğiniz dışında hiçbir yere uğramadan direkt olarak istediğiniz lokasyona en hızlı,en ekonomik,en konforlu şekilde ulaşımınızı sağlar.


Antalya 724 Transfer’in faydaları;

Havalimanında isminiz ile karşılama

Sadece size özel araç

İstediğiniz şekilde biçimlendirebileceğiniz transfer

Otel dolaşmama

Başka hiçbir misafiri beklememe

En uygun fiyat

Yeni model ve 7/24 uydu ile takip edilen araçlar

Alanında profesyonel ve güler yüzlü personel

7/24 hizmet

Acil ulaşım ihtiyacınıza anında çözüm

Güvenilir ve ucuz transfer hizmeti